فروش : 09136847590  پشتیبانی : 0921537718

دستگاه فنس‌بافی دستی پیشرفته

دستگاه فنس‌بافی دستی از اولین دستگاه‌هایی است که برای تولید فنس طراحی و ساخته شد. در ابتدای شروع فنس‌بافی بصورت دستی مشکلات زیادی پیش رو وجود داشت که ظرفیت تولید فنس و توری‌حصاری را به شدت محدود می‌کرد.
برای افزایش تولید فنس و توری به ناچار باید ساعت کار یا تعداد شیفت یا تعداد دستگاه‌ها افزایش می یافت که به همین ترتیب قیمت تمام شده فنس هم بالا می‌رفت.

فهرست مطالب

تاریخچه ساخت دستگاه فنس‌بافی دستی

از جمله دلایلی که باعث شروع کاری یا ساخت دستگاهی می‌شود معمولا احساس نیاز و وجود سختی‌هایی برای رفع نیاز بوده که این احساس نیاز و انجام آزمون و خطاهای بسیار، باعث شده تا کاری شکل بگیرد و دستگاهی ساخته شود. همین محدودیت موجب شده تا برای رفع مشکلات آن عده‌ای دست بکار شوند و آن مشکل را حل کنند.

با اندکی مطالعه در مورد تاریخچه شکل گیری و اختراع هر صنعتی یا دستگاهی متوجه این موضوع می‌شویم که این اشخاص زمان زیادی را صرف تحقیق و بررسی و پس آن شروع به ساختن نمونه آزمایشی یا نمونه‌ای کوچک به شکل ماکت آن وسیله کرده‌اند.
به عنوان مثال انسان سالها رویای پرواز کردن را در ذهن خود می‌پروراند تا بالاخره در سال 1903 این رویا توسط برادران رایت تحقق یافت. از صنایعی که آن هم از این قاعده مستثنی نیست طراحی و ساخت دستگاه فنس‌بافی است.

از آنجا که اختراع هر دستگاه با ساخت نمونه بسیار ابتدایی و ساده شروع شده و بعدها توسط افراد دیگری به تکامل می‌رسد؛ صنعت تولید فنس هم اولین بار به شکل حرفه‌ای برای ایجاد حفاظ و امنیت با اختراع سیم خاردار شروع شد که توسط مایکل کلی Michel Kelly  انجام گرفت.

دستگاه-فنس-بافی-دستی-پیشرفته-مدل-A-از-روبرو

طراحی و ساخت دستگاه فنس‌بافی دستی پیشرفته

ماشین فنس‌بافی دستی پیشرفته، بروز شده دستگاه فنس‌بافی دستی است.
در طراحی و ساخت پیش رفته دستگاه فنس‌بافی دستی سعی شده ایرادات اساسی و بنیادین ماشین حصاربافی دستی که هم موجب سختی تولید می‌شد و هم ظرفیت تولید را کاهش می‌داد رفع و عملکرد آن بهینه شود.

دستگاه فنس‌بافی دستی پیشرفته در حال حاضر یکی از پرفروش‌ترین دستگاه‌هایی است که می توان برای راه اندازی یک کارگاه فنس‌بافی با هزینه پایین روی آن برنامه‌ریزی کرد.

راه‌اندازی کارگاه کوچک فنس بافی و تولید فنس و توری‌حصاری می تواند یک پیشنهاد جذاب باشد که می تواند نیاز عمده ای از افراد و اشخاص را برطرف کند و نیز درآمد خوبی برای شخص تولید کننده داشته باشد.

یکی از معیارهای بسیار مهم و اساسی که در زمان شروع هر کاری از جمله راه‌اندازی تولیدی فنس و توری حصاری باید مد نظر داشت تا در ادامه مسیر به مشکل بر نخورد بخش مالی و سرمایه‌گذاری اولیه آن است.

دستگاه فنس‌بافی دستی برای کسانی می‌خواهند تازه وارد بازار کار تولید شوند پیشنهاد بی‌نظیری است که نیاز به سرمایه گذاری زیادی ندارد.

یکی از مشکلاتی که در شروع کار آن هم کار تولیدی می‌تواند شخص را از شروع کردن منصرف و یا حداقل با چالش روبرو کند سرمایه‌ای است که برای خرید تجهیزات و مواد اولیه باید پیش‌بینی کرد.
دستگاه فنس‌بافی دستی پیشرفته، به‌دلیل اینکه نسبت به ماشین آلات رده بالاتر خود برای این کار مناسب است به چند دلیل منطقی و قابل دفاع است.

دستگاه-فنس-بافی-دستی-پیشرفته-مدل-A-از-بالا

مزایای دستگاه فنس‌بافی دستی پیشرفته

  1. دستگاه فنس‌بافی دستی پیشرفته به دلیل اینکه عمده کارها توسط اپراتور انجام می‌گیرد؛ برای شروع کار بسیار مناسب است و تامین هزینه آن نسبت با ماشین فنس‌بافی نیمه اتوماتیک راحت‌تر خواهد بود.
  2. پس از خرید دستگاه فنس‌بافی فوق پیشرفته مواد اولیه متنوع و زیادی نیاز نیست و تنها با خرید مقداری سیم مفتول می‌توان کار تولید فنس‌بافی بصورت دستی را شروع کرد.
  3. زمان ساخت دستگاه فنس‌بافی پیشرفته دستی از زمان سفارش تا تحویل دستگاه بسیار کوتاه است و می‌توان به سرعت تولید فنس را شروع کرد.
  4. نحوه کار با ماشین حصاربافی دستی فوق پیشرفته بسیار راحت است و با یک آموزش چند ساعته در یک روز یا کمتر از یک روز می‌توان به آن تسلط کامل یافت.
  5. تولید فنس با دستگاه توری‌بافی پیشرفته دستی با حداقل نفرات(یک نفر) قابل انجام است که همین کار در کاهش هزینه‌های جاری کارگاه تاثیر به سزایی دارد.
  6. دستگاه فنس‌بافی دستی در هر زمانی قابلیت ارتقاء به دستگاه نیمه اتوماتیک و دستگاه تمام اتوماتیک را دارد و می‌توان با ارتقاء افزایش تولید فنس را تجربه کرد.
دستگاه-فنس-بافی-دستی-پیشرفته-مدل-A

بهترین مزیت دستگاه فنس‌بافی دستی پیشرفته

بهترین مزیت دستگاه فنس‌بافی دستی فوق پیشرفته این است که برای افزایش میزان تولید، در هر زمانی می‌توان با اعمال تغییرات و اضافه کردن بخش‌های مورد نظر، آن را به دستگاه فنس‌بافی نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک ارتقاء داد.

دستگاه-فنس-بافی-دستی-پیشرفته-مدل-A-2از-بالا

مشخصات فنی دستگاه فنس‌بافی دستی پیشرفته

*ورودی مفتول: تک نخ
*قابلیت تعویض قالب: دارد
*سنسور امنیتی: ورودی مفتول و بافت
*کنترل سرعت بافت: دارد
*ارتفاع بافت: 3 متر
*برق مصرفی: تک‌فاز خانگی و سه‌فاز صنعتی
*نصب، آموزش و راه اندازی: رایگان
*گارانتی: 2 سال
*خدمات پس از فروش: 20 سال
*ارسال دستگاه به سراسر ایران رایگان انجام می شود
*قابلیت ارتقاء: به دستگاه نیمه اتوماتیک و دستگاه تمام اتوماتیک

ابعاد و وزن دستگاه فنس‌بافی دستی پیشرفته

*طول: 2 متر و 50 سانتیمتر
*عرض: 4 متر و 30 سانتیمتر
*ارتفاع دستگاه: 1 متر و 50 سانتیمتر
*ارتفاع دکل: 2 متر و 50 سانتیمتر
*وزن: 750 کیلوگرم

خدمات پس از فروش دستگاه فنس‌بافی دستی پیشرفته

*حمل و نقل، بارگیری و ارسال دستگاه بصورت رایگان
*آموزش و راه اندازی رایگان در محل خریدار
*یک سال گارانتی
*10 سال خدمات پس از فروش

اسکرول به بالا