پرچم بریتانیا زبان انگلیسی

فروش : 09136847590  پشتیبانی : 09215377189

درباره ما

درباره ما

ماشین سازی سعید ملکی

شرکت ماشین سازی سعید ملکی فعالیت خود را از سال 1394 آغاز کرد. این شرکت در ابتدا برای رفع نیازهای شخصی و با تکیه بر تجربه و دانش خویش شروع به ساخت دستگاه فنس بافی دستی کرد و با دست یابی به اولین موفقیت در ساخت دستگاه فنس بافی بدون استفاده از متخصصین و کارشناسان شرکت های دیگر این توان را در خود کشف و به منصه ظهور گذاشت و همین امر موجب شد تا روزنه ای از نور امید در مقابل دیدگانش باز شود و از آن به بعد بتواند با مطالعه و استفاده از دانش آکادمیک ظرفیت و توانمندی خود را افزایش دهد.

0 +
مشتریان
0 +
سال سابقه
0 +
دستگاه تولید شده
نیاز به مشاوره دارید؟
با ما در ارتباط باشید
09136847590
ماموریت ماشین سازی سعید ملکی

 رفته رفته با بالا رفتن مهارت های شخصی و دانش دانشگاهی شروع به ارتقاء کمی و کیفی دستگاه های فنس بافی دستی و تبدیل آنها به دستگاه های پیشرفته و فوق پیشرفته، نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک این گروه را بر آن داشت تا با ایجاد انگیزه هر روز بیش از پیش بر تلاش خود برای دست یابی به موفقیت های بیشتر بیفزاید. اینک گروه ماشین سازی سعید ملکی با استعانت از خدای متعال و با تکیه بر دانش و تجربه چندین ساله خود کوشش می کند تا با کمک به کارآفرینی و ایجاد اشتغال راه را برای جوانان علاقه مند به این صنعت باز کند و با جذب دانشجویان و کارشناسان مجرب و دانشمند بر کیفیت و کمیت تولید دستگاه های فنس بافی بیفزاید.

چشم انداز ماشین سازی سعید ملکی

شرکت ماشین سازی سعید ملکی بر خود لازم می داند با افزایش سهم بازار داخلی و نیز افزایش توان و ظرفیت تولید، با ورود به بازار خارجی این صنعت راه را برای صادرات دستگاه های فنس بافی به کشورهای همسایه از جمله عراق باز کند و با رقابت با شرکت های رقیب خارجی و صادر کردن ماشین آلات فنس بافی نه تنها از ورود ماشین آلات خارجی جلوگیری کند بلکه با ارز آوری قدمی هر چند کوچک در راستای کمک به اقتصاد کشور عزیزمان ایران بر دارد و بر تولید ناخالص ملی بیفزاید. از این رو برای سهولت در ارائه خدمات مشاوره تخصصی در زمینه راه اندازی و ساخت دستگاه های فنس بافی راه های مختلفی پیش روی شما قرار دادیم. *ارسال فرم مشاوره *پرسش و پاسخ در سایت *تماس تلفنی *ارسال پیام در تلگرام *ارسال پیام در اینستاگرام *ارسال ایمیل *ارسال پیامک گروه ماشین سازی سعید ملکی با استفاده از دانش و تجربه مهندسین خود در صنعت فنس بافی آماده طراحی، ساخت و راه اندازی خطوط تولید ماشین آلات فنس بافی در جای جای ایران کهن است.