پرچم بریتانیا زبان انگلیسی

فروش : 09136847590  پشتیبانی : 09215377189

بروزرسانی و ارتقا

بروزرسانی دستگاه های فنس بافی برای گروه ماشین سازی سعید ملکی از دو منظر قابل توجه و تامل است:
یک منظر اینکه اشخاصی که به فکر راه اندازی یک کسب و کار نو هستند بتوانند با هزینه پایین کار خود را شروع کنند و همزمان این اطمینان را داشته باشند که دستگاهی که روی آن سرمایه گذاری کرده اند یکبار مصرف نبوده این قابلیت را داشته باشد که پس مدتی بتوانند با صرف هزینه ای معقول آن را ارتقاء بدهند و قابلیت های این ماشین را بروز و بهینه کنند؛ نه اینکه برای افزایش تولید مجبور باشند دوباره هزینه ای گزاف صرف آن کنند تا به نتیجه مطلوب خود برسند.
گروه ماشین سازی ملکی این ظرفیت را بوجود آورده اند که مشتریان بتوانند با سرمایه گذاری حداقلی خط تولید فنس را بصورت دستی شروع کنند و پس از گذشت اندک زمانی و تسلط پیدا کردن به دستگاه و تولید و شناخت بازار کار و بسته به میزان افزایش تولید که در نظر دارند دستگاه دسته خود را به نیمه اتومات و همینطور تمام اتومات ارتقاء بدهند.
به عنوان مثال اگر بین دستگاه های موجود برای سفارش، عدد صفر تا صد را در نظر بگیریم، به این صورت که برای دستگاه دستی عدد پنجاه، دستگاه نیمه اتومات عدد هفتاد و دستگاه تمام اتومات عدد صد باشد:
اگر شخصی کار تولید خود را با دستگاه پنجاه شروع کرده و اینک قصد ارتقاء دستگاه از پنجاه به هفتاد را دارد، فقط مازاد هزینه از پنجاه به هفتاد را پرداخت می کند و همینطور اگر نیاز به بروزرسانی دستگاه از هفتاد به صد را داشته باشد فقط مازاد هزینه هفتاد تا صد را پرداخت خواهد کرد و دیگر نیاز نیست از صفر تا صد هزینه کند.
منظر دوم اینکه بروزرسانی و ارتقاء ماشین آلاتی که قبلا طراحی و ساخته شده اند به دلیل اهمیت دارد که معمولا از تکنولوژی قدیمی تری برخوردارند و بعضا هم هزینه تعمیر و نگهداری بالایی دارند و هم میزان تولید پایینی دارند و هم بهینه نیستند. بهینه و بروز کردن دستگاه های قدیمی تولید فنس با هدف افزایش تولید و کاستن از هزینه های جاری تولید ضروری و غیر قابل چشم پوشی به نظر می رسد.
در صورتی که یکی از دارندگان دستگاه های قدیمی و ماشین آلات دستی یا از تولید کنندگان فنس بصورت سنتی هستید و به بهینه سازی، ارتقاء و توسعه خط تولید خود می اندیشید، می توانید نسبت به این مهم اقدام کنید.
تیم تحقیق و توسعه شرکت ماشین سازی ملکی با بازدید و بررسی ماشین آلات شما، راهنمایی ها و مشاوره های لازم برای ارتقاء دستگاه ها را در اختیار شما قرار می دهد و با توسعه فیزیکی و بهینه سازی ماشین آلات، شما را در راستای افزایش تولید یاری می کنند.
مجموعه ماشین سازی ملکی بصورت مداوم تلاش می کند تا با ایجاد قابلیت هایی این چنین کمکی برای رونق کسب و کارهای نوپا باشد و راه را برای همه کسانی که تمایل دارند در صنعت فنس بافی مشغول به فعالیت شوند هموار کند.