پرچم بریتانیا زبان انگلیسی

فروش : 09136847590  پشتیبانی : 09215377189

مشاوره ساخت

کارشناسان گروه ماشین سازی ملکی با هدف راهنمایی تولید کنندگان فنس و مشتریان خود و برای سهولت در انتخاب مناسب ترین دستگاه مورد نظر شما آماده اند با مشاوره رایگان قبل از خرید دستگاه فنس بافی اطلاعات مورد نظر را در اختیار کارفرمایان قرار دهند تا بتوانند نسبت به شرایط آنها از جمله مبلغ سرمایه گذاری اولیه، میزان تولید مورد نظر و همچنین ظرفیت مورد نیاز بازار منطقه فعالیت، بهترین گزینه را پیش روی آنها قرار دهند. گروه ماشین سازی ملکی پیشرو در ارائه مشاوره و کلیه خدمات مرتبط در صنعت فنس بافی از جمله طراحی، ساخت و راه اندازی دستگاه های بافت فنس با بهره مندی از گروه فنی و متخصص، در تلاش است بهترین دستگاه بافت فنس را در کوتاه ترین زمان به مشتریان ارائه کند.

گروه ماشین سازی ملکی با تکیه بر دانش تخصصی و تجربه خود در زمینه طراحی، ساخت و نصب و راه اندازی ماشین آلات صنعت فنس بافی در اقصی نقاط کشور پهناورمان ایران و همچنین کشورهای همسایه این آمادگی را دارد تا با ارائه خدمات مشاوره تخصصی به متقاضیان راه اندازی تولید فنس و تولیدکنندگان، خدمات خود را ارائه کند. تیم مشاوره و دپارتمان فنی و مهندسی این گروه آماده پاسخگویی به هرگونه درخواست در زمینه مشاوره، فروش، طراحی و نصب و اجرای دستگاه های فنس بافی است و با امکان سنجی، راه اندازی تمامی خدمات مربوط به تولید فنس را اعلام می دارد.

تیم های تخصصی گروه ماشین سازی ملکی در بخش های مختلف می کوشند تا با ارائه خدمات تخصصی در تولید فنس با کیفیت در بخش های مشاوره، طراحی و ساخت ماشین های بروز دنیا پا به پای رقبای داخلی و خارجی گام بردارند. گروه تحقیق و توسعه ماشین سازی ملکی بصورت همزمان و هماهنگ با بخش های دیگر برای صادرات ماشین آلات خود به کشورهای همسایه از جمله عراق، افغانستان و ارمنستان در حال برنامه ریزی است تا با ایجاد و ابقای زیرساخت های مورد نیاز بتواند بر صادرات دستگاه های فنس بافی ایرانی بیفزاید.