پرچم بریتانیا زبان انگلیسی

فروش : 09136847590  پشتیبانی : 09215377189

قیمت دستگاه فنس‌بافی

عوامل تاثیرگذار در قیمت دستگاه فنس بافی

قیمت دستگاه فنس‌بافی به امکاناتی بستگی دارد که در ساخت آن استفاده می شود. آیتم های موثر در قیمت ماشین حصاربافی قیچی، دوسرپیچ و توری جمع کن اتوماتیک هستند.

آنچه در این مقاله می خوانیم

زمانی که گفته می‌شود دستگاه تولید توری حصاری بصورت اتوماتیک یا خودکار کار می‌کند و نسبت به دستگاه‌های غیر اتوماتیک یا دستگاه نیمه خودکار فنس بافی از قیمت بالاتری برخوردار است، این فکر به ذهن متبادر می‌شود که دستگاه توری حصاری باید بدون اپراتور کار کند، در صورتی که این طور نیست.
امکاناتی که در دستگاه فنس‌بافی دستی پیشرفته وجود ندارد و اپراتور باید انجام دهد در دستگاه اتوماتیک فنس‌بافی تعبیه شده است.
قیچی فنس یکی از کارهایی است که در دستگاه‌های غیر اتوماتیک توسط کاربر دستگاه صورت می‌گرفت ولی در دستگاه خودکار فنس‌بافی توسط بخش قیچی بصورت مکانیکی انجام می شود.
یکی از آیتم هایی که قیمت دستگاه را افزایش می‌دهد اضافه کردن بخش قیچی دستگاه است.
بعد از قیچی آیتم شکلات کن وجود دارد که پیچ‌کردن مفتول ها بوسیله این آیتم انجام می شود و تا قبل از این توسط اپراتور صورت می گرفت.
شکلات کن یا دوسرپیچ هم مبلغی را به قیمت کلی دستگاه فنس‌بافی اتوماتیک می‌افزاید.
بخش سومی که باعث تمایز قیمت ماشین خودکار فنس‌بافی می‌شود و مبلغ افزایش پیدا می‌کند تخلیه‌کن دستگاه است.
قسمت انتهایی دستگاه فنس بافی خودکار توری جمع‌کن دستگاه است و پس از بافت کامل مفتول تخلیه کن هوشمند فنس را بصورت رول جمع می‌کند و کار تخلیه فنس صورت می‌گیرد.

قیمت دستگاه فنس‌بافی تمام اتوماتیک

قیمت دستگاه فنس‌بافی اتوماتیک چگونه محاسبه می‌شود؟

با توجه به اینکه تمام مراحل تولید فنس بصورت کاملا خودکار انجام می شود ماشین فنس بافی اتوماتیک بالاترین قیمت را در بین همه دستگاه های فنس بافی دارد.
آیتم های تاثیر گذار بر روی قیمت دستگاه فنس بافی تمام اتوماتیک:
قیچی اتومات
دوسر پیچ اتوماتیک
توری جمع کن(رول گیر) اتومات

فروش دستگاه فنس بافی

پرفروش ترین ماشین حصاربافی

خرید دستگاه فنس بافی می تواند شروع خوبی برای راه اندازی کسب و کاری باشد که درآمد مناسبی دارد. در سال های اخیر با سخت گیری هایی که شهرداری ها و جهاد کشاورزی برای دیوارکشی باغ ها اعمال کرده است محصور کردن اطراف بوسیله فنس و توری حصاری به شدت افزایش یافته است. بخصوص در شهرهایی که باغداری و کشاورزی جزء پیشه اصلی به حساب می آید تولید و فروش فنس و توری سود بسیار زیادی دارد. از طرفی قیمت فنس کشی اطراف زمین یا باغ نسبت به هزینه ای که برای دیوارکشی صرف می شود بسیار مناسب تر است.
با یک حساب سرانگشتی می توان به این نکته رسید که شهرهایی که باغ ها و زمین های کشاورزی زیادی دارند بهترین گزینه برای خرید دستگاه فنس بافی هستند و به راحتی می شود با یک دستگاه فنس بافی با قیمت مناسب تولید فنس را شروع کرد.

ارزانترین دستگاه فنس بافی

ارزان ترین دستگاه فنس بافی دستگاه دستی است. قیمت دستگاه فنس بافی دستی به دلیل امکانات کمتری که نسبت به دستگاه نیمه اتوماتیک و اتوماتیک دارد پایین تر است و تولید پایین تری نیز دارد.

گرانترین دستگاه فنس بافی

گرانترین دستگاه فنس بافی دستگاه تمام اتوماتیک است. قیمت دستگاه فول آپشن فنس بافی به دلیل اینکه تمامی امکانات برای تولید فنس بصورت خودکار را دارد از قیمت بالاتری برخوردار است.

نظر خود را بنویسید